Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalny serwis drukarek w Stalowej Woli

387
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: SMS Tonery
Powiat: cały kraj
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-304
Ulica: Sikorskiego 2/7
E-mail: biuro@dmd-tonery.pl
Telefon: 178530098
Strona www: http://www.dmd-tonery.pl/tonery-stalowa-wola
   
dodano: 2019.02.12
ważne do: 2019.03.14
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:


DMD TONERY to założona w 2007 r. w Rzeszowie firma, której działalność skupia się na produkcji i sprzedaży najwyższej jakości tuszy i tonerów do drukarek. Przedsiębiorstwo oferuje artykuły wydane pod własną marką, ale również produkty importowane od światowych producentów, np. Kyocera, HP, Minolta, czy Canon.
Firma regularnie powiększa ilość asortymentu. Oprócz tuszy i tonerów, w ofercie znajdziemy także duży wybór drukarek oraz materiałów biurowych. Do klientów przedsiębiorstwa należą osoby prywatne, ale też duże firmy i instytucje państwowe.
DMD TONERY stawia na ekologię. Do działalności przedsiębiorstwa należy również skup i odbiór zużytych tonerów laserowych. Dzięki odpowiednim uprawnieniom firma zajmuje się także odbieraniem, transportem oraz przetwarzaniem zużytych materiałów.
Pracownicy firmy to świetnie przeszkoleni fachowcy, którzy zawsze służą poradą w zakresie oferty sprzedażowej, konserwacji czy dostaw. 
DMD TONERY proponuje swoim klientom nie tylko świetne produkty, ale też konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta.
Reklama